3 MÍSTA, KDE MŮŽETE UDĚLAT VELKOU ŽIVOTNÍ ZMĚNU

Ložnice, kuchyň a nakonec pracovní stůl. 3 místa, která prochází naším životem každé ráno a večer. 3 místa, kde drobná změna může přinést velké výsledky. 

První myšlenky jsou tím, co ovlivňuje naše ráno a dost často i celý den. A je to mj. tím, že náš mozek nezná slovo „NE“. Věří představám a tomu, nač myslíme. To považuje za realitu, za možný scénář.

Den začíná probuzením  

Co vám proběhne hlavou ráno, když sundáte nohy s postele? Co je to první, na co pomyslíte po procitnutí? Je to práce, blízcí nebo váš mobilní telefon? Věci, na které myslíme krátce po probuzení, jsou velmi silnými hráči v oblasti naší nálady, soustředění a vůle. Chcete svému mozku pomoci, aby každé ráno bylo lepší? Stačí se držet dvou pravidel:

  • Neberte jako první do ruky svůj mobil! Instagram, Facebook, dokonce i maily počkají!
  • Umístěte na svůj noční stolek pomocníka – něco, co vás bude motivovat. Co stimuluje vaší mysl pozitivním směrem.

Jaká je vaše mentální snídaně?  

Říká se, že snídaně je nejdůležitějším chodem našeho dne. Většinou takto uvažujeme v oblasti fyzické potravy, ale jak je to s tou mentální? Soustředíte se na prožitek z rána nebo projíždíte internet, sociální sítě, zprávy?  Pokud se chcete nastartovat do nového dne a využít veškerou energii vašeho rána, zvažte tyto kroky:

  • Věnujte svou pozornost celému svému prožitku ze snídaně. Buďte přítomní, myslete jen na to, co právě probíhá.
  • Pokud si čtete, čtěte pozitivní zprávy a informace.
  • Na místo, kde obvykle snídáte, umístěte nějakou inspiraci. Myšlenky z knih, citáty, apod.

Inspirujte se u svého stolu

Všude píšeme, že náš pracovní stůl je místem, kde vše vzniká. Většina velkých věcí na světě vznikla u něčího pracovního stolu.  Co tedy vzniká u toho vašeho? Jakými úkoly, tématy či projekty trávíte svůj čas? A co vás při této činnosti inspiruje? Dnešní doba je plná výkonu, honby za výsledky a motivací. K nejsdílenějším postům na sociálních sítí patří citáty. Pokud je tato inspirace umístěna tak, abyste o ní neustále věděli a mohli se k ní obrátit ve chvílích, kdy to potřebujete, pak dává smysl. Na rozdíl od příspěvku, který během několika okamžiků zmizí. Dejte svému mozku potravu i za pracovním stolem:

  • Napište si svou vlastní inspiraci. Je jedno, zda to budou cíle, citáty nebo myšlenky jiných. Prostě to, co vás motivuje.
  • Umístěte si to před oči tak, abyste na to mohli pohlédnout kdykoliv to potřebujete.

My ve Standswoodu věříme v sílu každého člověka. Každého považujeme za tvůrce. Baví nás vymýšlet věci, které mohou jednotlivce podpořit a umožnit mu v sobě tvůrce probudit. To je hlavní důvod, proč jsme vybrali několik hesel a vyrobili z nich naše motivační štítky.  Štítek s citátem udělá z vašeho stojánku motivační nástroj. Díky němu vás motivace již neopustí a budete ji mít stále na očích. Na výběr máte 6 variant. Štítek je opatřený speciální oboustrannou lepicí páskou pro připevnění na jakýkoliv materiál. Štítek dle vlastního výběru si můžete vybrat ZDE.