Ahoj, já jsem Honza

Nadšený podnikatel a táta dvou skvělých dětí.
Zakladatel a tvůrce české značky zápisníků CLEVER MINDS.
Zakladatel a idea maker české značky dřevěných nástrojů a doplňků pro pracovní stůl STANDSWOOD.
Podporovatel a partner ve foto&video produkci PIXBO STUDIO.

O PAPÍRU A PRODUKTIVITĚ

Životní láska k tužce a papíru, a pak také můj zájem o produktivitu člověka. Tyto dva aspekty stojí za tím, co dnes dělám. Po letech zkoušení a studií různých metod, principů a pomůcek jsem vytvořil svůj vlastní princip týdenního plánování. Nazývám ho PILOT, protože mi ve všech krizových obdobích mého života dokázal pomoci s řízením všech jeho důležitých aspektů. Jednoduchou a velmi účelnou formou. A významně přispěl ke vzniku české zápisníkové značky CLEVER MINDS.

O MÉ PRÁCI

Kreativně tvořím. Propojuji offline a online svět prostřednictvím unikátních nástrojů, pokrývajících širokou škálu oblastí napříč firmou. Opírám se o letité zkušenosti z oblasti managementu, podnikání a práce s osobní produktivitou, které kombinuji s konkrétní individuální potřebou firmy či týmu.
Z této spolupráce vznikají řešení, která bezpečně zapadnou do jakéhokoliv workflow a podporují osobní rozvoj člověka.

Nejčastěji řeším témata:

🔸 OSOBNÍ PLÁNOVÁNÍ 🔸 HR 🔸 MARKETING 🔸 VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJOVÉ PROGRAMY 🔸 FIREMNÍ KULTURA 🔸 OBCHOD 🔸 ŘÍZENÍ TÝMU NA JAKÉKOLIV ÚROVNI 🔸 PROJEKTY 🔸 EVENTY A KONFERENCE 🔸 ŘEMESLNÉ PROFESE 🔸

Měl jsem to privilegium a radost spolupracovat s řadou lidí, kterým ve firmách skutečně o něco jde. Jde o změnu, o posun k lepšímu. Taková tvorba nakonec není prací, ale skutečným zážitkem, plným vzájemného obohacení a inspirace. Za každou podobnou spolupráci jsem vděčný.

🔸 ADIDAS (DE) 🔸 AHOLD 🔸 LMC 🔸 KB 🔸 ČS 🔸 ČSOB 🔸 CLIENTOLOGY 🔸 UNIVERZITA KARLOVA 🔸 BVV 🔸 H1 🔸 RITTAL 🔸 HUB HUB 🔸 ZOOT 🔸 ROHLÍK.CZ 🔸 ALTERATION 🔸