CO DĚLÁM

Vedu individuální konzultace zaměřené na tvorbu systému osobní produktivity

Žijeme v době, která je tažená výkonem. Řešíme rostoucí dávku podnětů, vstupů a tlak na efektivní řízení sebe sama. A také otázku, jak to celé ve zdraví přežít a zvládnout.

Vytvořil jsem řadu papírových nástrojů a prozkoumal většinu „productivity apps“, které najdete ve svých chytrých telefonech a na webu. Prošel fázemi od totálně papírového řízení až po plně elektronické. Srovnával, nacházel výhody a slabá místa. Více jak 20 let osobních pokusů a zkušeností dnes předávám dále. A i když každý ve finále musí dojít k vlastní cestě = vlastnímu systému, je dobré mít nezaujatého průvodce, aby výsledek vyhovoval a měl hlavu a patu.

Vytvářím notesy na míru

Někdy před deseti lety jsem si sestavil svou vlastní metodu pro řízení osobní produktivity z níž následně vznikl nedatovaný diář Pilot. Jedná se o framework, který efektivní cestou pomáhá řešit důležité úkoly a priority na týdenní bázi. Pilot se stal základním stavebním kamenem značky diářů a zápisníků CLEVER MINDS

V rámci CLEVER MINDS se zabývám nejen úpravou, ale především tvorbou zápisníků, které jsou určené na konkrétní příležitost. Díky této službě získávají firmy možnost vytvořit nejen jednoduchý nástroj pro své zaměstnance napojitelný na interní IT systém, ale také skvělý nástroj pro nevšední marketingovou komunikaci značky.

Doručuji online obsah k offline příjemcům

Vytvářím koncepty marketingové komunikace zaměřené na zdánlivě nemožné propojení offline a online světa. V PIXBO STUDIU tvoříme obsah, který umisťujeme do online prostředí a hledáme offline cesty, jak k němu přivést publikum.

Zaměřuji se především na oblasti komunikace s firemními zákazníky, případně akce s širším publikem, jakými jsou třeba různé eventy a konference.

Všechny velké věci vznikají u pracovního stolu

A proto vyrábíme dřevěné podstavce pod monitory, doplňky a nástroje pro ten váš. STANDSWOOD je česká rodinná značka, ve které působím zejména jako idea maker a tvůrce některých nápadů. Spojením českého dřeva a českého řemesla vznikají krásné, bytelné a zejména užitečné výrobky.

Pomohou nejen váš stůl nadesignovat, ale především mají pozitivní dopad na neduhy vznikající ze sedavé práce a jejího dlouhodobého působení.